Dopyt na prepravu vozidiel

* označené polia sú povinné

Potvrdením súhlasu a odoslaním tohto formuláru udeľujem prevádzkovateľovi K.T.L. s.r.o., Boleráz 43, 919 08 Boleráz, IČO: 54 009 928, súhlas so spracúvaním svojich vyššie uvedených osobných údajov (meno a priezvisko, email, telefónne číslo) na účel vybavenie dopytu, objednávky. Súhlas je možné kedykoľvek u prevádzkovateľa odvolať zaslaním žiadosti na email ktlslovensko@gmail.com.

Kategórie príjemcov: administrátor webu, pracovník, konateľ spoločnosti.

Účel spracúvania osobných údajov: vybavenie dopytu, zodpovedanie voľných termínov prepravy, evidencia objednávky.

Pri činnosti dochádza ku spracúvaniu osobných údajov v evidencii klientov na účely: zistenie voľných termínov, vybavenia dopytov, rezervovanie termínov, evidencia objednávky.

Právny základ spracúvania osobných údajov: súhlas dotknutej osoby

Zoznam osobných údajov: meno, priezvisko, titul, telefónne číslo, e-mailová adresa.

Prehlasujem, že ako dotknutá osoba som si vedomá svojich práv v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a nového nariadenia Európskej únie, ktoré upravuje ochranu osobných údajov (GDPR).

PrevádzkovateľK.T.L. s.r.o., Boleráz 43, 919 08 Boleráz, IČO: 54 009 928 prehlasuje, že bude Vaše údaje aj naďalej spracovávať a udržiavať v maximálnom bezpečí tak, aby ich správa bola v súlade s novým nariadením Európskej únie.

PREVÁDZKA 24/7

naše služby môžete využiť celý týždeň aj počas víkendu

PARKOVISKO

Strážené parkovisko, uskladnenie a logistika
vozidiel, možnosť krytého parkovania

SERVIS A INÉ SLUŽBY

môžete využiť všetky naše služby, servis, pneuservis....

OKREM ODŤAHOVEJ SLUŽBY
NÁJDETE U NÁS AJ:

top1

PNEUSERVIS

Prezutie a vývaženie pneumatík, rovnanie a renovácie ALU diskov, možnosť uskladnenia pneumatík, predaj nových a použitých pneu všetkých rozmerov a značiek a predaj diskov, lepenie defektov atď.

top2

AUTO‐MECHANICKÉ PRÁCE

Výmena všetkých prevádzkových náplní a filtrov (olejservis), oprava motora, repas prevodovky, výmena spojky, hnacieho ústrojenstva, náprav a výfukových systémov, oprava podvozkových častí, oprava bŕzd, nastavenie svetlometov atď.

lakirncke

KLAMPIARSKE‐LAKÝRNICKE PRÁCE

Opravy karosérií, preliačín bez nutnosti lakovania poškodeného dielu, oprava plastových dielov (zváranie), výmena karosárskych dielov, opravy poškodenia laku dielov, celolaky vozidiel, prístreky, leštenie a ochrana laku karosérie atď. Vykonávanie obhliadok pre poisťovne.

výmena autoskla

VÝMENA AUTOSKLA

Profesionálna výmena a lepenie autoskla všetkých typov a značiek, aj na prémiové značky vozidiel. Predaj autoskiel, príslušenstva, lepidiel, primerov.

Copyright TomiCars s.r.o., web: fg Atelér